Верифікований профіль
9
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
12.01. 1978 року народження, заміжня, маю двох доньок. Працюю в агенції нерухомості « Сумська Нерухомість» з 2017 року. До цього була приватним підприємцем 10 років.

Продаж будинків (10)

  • Сумська Нерухомість
    165 000 $
    1 031 $/м²

    Києвська

    160 / 95 / 15 м²
    2 поверхи
    13 сот
    4 кімнати
    1 тиж. тому
    Продам будинок в місті Суми на Роменській. Будинок 2016 року будівництва . Є великий підвал як бомбосховище з ремонтом. Є зона для відпочинку. Є гараж з автоматичними воротами і є навіс для машин. В будинку на першому поверсі є кухня, вітальня, ванна кімната та спальня. На другому поверсі є дві ізольовані кімнати, ванна кімната та кабінет. Встановлено систему сигналізації та відеоспостереження. Гарне місце розташування будинку. Все ухожено і красиво. Будинок будувався для себе, тому все якісно. Дуже економний по платежах. Взимку тепло, а влітку прохолодно. Дзвоніть, бо не можна все тут описати … Торг є [телефон приховано]Світлана
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    299 000 $
    1 495 $/м²

    Роменська вул., 20

    200 / 120 / 15 м²
    2 поверхи
    11 сот
    5 кімнат
    2 тиж. тому
    Нова ексклюзивна пропозиція. Продам шикарний будинок 2012 року будівництва з використанням якісних матеріалів. Побудований з газоблоку, утеплений ватою і обкладений цеглою. Перекриття між поверхами- плити. Криша утеплена . Покрита дорогою якісною металочерепицею. Встановлено систему сигналізації та відеоспостереження. Загальна площа будинку 200 квм, є двоповерхова баня зі спортзалом і підвалом - 100 квм. Є гарна зона для відпочинку з усіма комунікаціями і всим необхідним. Також встановлено сонячні панелі, які приносять пасивний дохід. Є гараж з автоматичними воротами та додатково є навіс. Великий двір вимощений плиткою. Сходи в будинок зроблені з натурального каменю. Ділянка 11с, тому є місц...
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    105 000 $
    847 $/м²

    Роменська вул., 16

    124 / 80 / 15 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    2016 рік побудови
    4 тиж. тому
    Продам будинок в м Суми на Роменській. Будинок 2016 року будівництва. Повністю цегляний, утеплений кам'яною ватою і обшитий Канадським сайдингом. Ділянка 10с рівна. Загальна площа 124 кВ м. Великі кімнати. Є банька ( парілка). Дзвоніть, записуйтесь на перегляд. Будинок вартий уваги. Гаража немає, але є багато місця для втілення ваших ідей
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    42 000 $
    420 $/м²

    Озерна

    100 / 60 / 10 м²
    2 поверхи
    10 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Продам будинок-дача в місті Суми на початку Барановки. Ділянка 5с . Є зона відпочинку ( закрита). Є баня на дровах. В будинку є всі зручності, опалення- електро котел та камін. Є два бойлери. Дзвоніть [телефон приховано]Світлана Прописатися неможливо, так як це садовий будинок, а не житловий. По документах 44 квм площа будинку, по факту в два рази більше.
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    210 000 $
    1 615 $/м²

    Роменська вул., 65

    130 / 90 / 15 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    1 міс. тому
    Продам новий чудовий будинок в місті Суми на Роменській. Про цей будинок можна розповідати довго і багато, дзвоніть [телефон приховано]Світлана Є повноцінна двоповерхова баня . Торг буде
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    135 000 $
    1 134 $/м²

    Козацький просп.

    єОселя єВідновлення
    119 / 70 / 19 м²
    2 поверхи
    16 сот
    4 кімнати
    2004 рік побудови
    2 міс. тому
    Нова пропозиція. Продам будинок 2004 року будівництва в місті Суми в районі Козацького проспекту. Загальна площа 118 квм. Ділянка кутова 16с Побудований з ракушняку, обкладений цеглою і утеплений пінопластом, тому будинок дуже теплий. Криша - мʼяка кровля. Опалюється газовим двух контурним котлом. На ділянці є великий гараж з підвалом, літня кухня з газом та водою, сарай. Є дві бесідки. Двір вимощений плиткою. Вода централізована. Є ще навіс для машин. Ціна власників 135000 $, але до торгу готові Готові продати по програмі.
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    129 900 $
    1 101 $/м²

    Зарічна

    єОселя єВідновлення пров. Караван
    118 / 80 / 20 м²
    3 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2017 рік побудови
    2 міс. тому
    Продам Таунхаус в місті Суми на початку Баранівки. Ділянка 6с, двір вимощений плиткою, є навіс для машини, є бесідка, є хоз приміщення. Ворота автоматичні. Шикарне місце розташування) поруч річка). В будинку на першому поверсі є гостьовий санвузол, кухня гостинна. На другому поверсі є велика спальня та ванна кімната. На третьому поверсі є дві ізольовані кімнати. Є балкон, з якого відкривається чудовий краєвид. Ціна договірна. Приходьте на перегляд та пропонуйте
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    250 000 $
    1 116 $/м²

    Роменська вул.

    єОселя єВідновлення
    224 / 100 / 25 м²
    2 поверхи
    13 сот
    5 кімнат
    2020 рік побудови
    2 міс. тому
    Продам шикарний будинок в місті Суми на Роменській. Ділянка 13 с з ландшафтним дизайном. В будинку 3 ізольованих кімнат, кожна з гардеробною. Два санвузли, дві кухні та два зали. Є гараж під будинком і є навіс. Торг буде, приходьте і пропонуйте
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість
    190 000 $
    1 462 $/м²

    Козацький проспект

    130 / 90 / 20 м²
    2 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Продам будинок в місті Суми в районі Коз проспекту. Все дорого-багато. Будували власники для себе, тому все з якісних матеріалів і під замовлення. Є басейн і зона відпочинку. Є тераса. Дзвоніть [телефон приховано]Світлана
    Рієлтор
  • Сумська Нерухомість